Personal

Andreas Ögren – VD
Växel 040–94 19 50
Mobil 070–574 44 42
E-post andreas.ogren@gudruns.se

 

Carina Christensson – Ekonomi-Växel
Växel 040–94 19 50
Mobil 0709–83 04 51
E-Post carina.c@osterlendeli.se

 

Camilla Malmros – Sälj- Norra Skåne
Direkt 040–694 26 54
E-post camilla@osterlendeli.se

 

Caroline Persson – Sälj- Södra Skåne
Direkt 040–694 26 64
E-post caroline@osterlendeli.se

 

Martin Hansson – Sälj- Västkusten Göteborg
Direkt 040–694 26 60
E-post mh@osterlendeli.se

 

Gunlies Möller –Innesälj o Ordermottagare
Direkt 040-694 26 65
E-post gun-lies@osterlendeli.se

 

Sture Wahlsten – Sälj- Mälardalen och Stockholm
Mobil 0707 –29 33 03
Fax 0587– 130 26
E-post sture.wahlsten@telia.com

 

Mats Håkansson- Fabriksansvarig-Logistik
Mobil 0709–83 04 82
E-post mats.h@osterlendeli.se

 

Natalia Kuzina- Rangering-Logistik
Mobil 0709–83 04 59
E-post natalia.kuzina@osterlendeli.se